Zobacz także
Monitor poleasingowy Asus BE24A Biały 24" IPS 1920x1200 1xDP 1xDVI 1xVGA 2xUSB 2.0
Monitor poleasingowy LG 24BK550Y 24" 1920x1080 250cd/m2, 1xDP 1xHDMI 1xDVI 1xVGA 2xUSB, Głośniki PIVOT
36x 24" Dell Monitor Mix
AOC Monitor 24,5 cali 25G3ZM/BK VA 240Hz HDMIx2 DPx2 Pivot
LG 34WP75CP-B 34inch 21:9 QHD Curved VA 300cd/m2 5ms HDMIx2DP USB-C PD65W Speakers Pivot
Monitor Lenovo D32q-20 31.5" 16:9 2560x1440 4 ms 1000:1 HDMI, DP Raven Black 65F7GAC1EU
Opis produktu
Cechy
| Stan: | Poleasingowy (klasa A) |
| Model: | P2422H |
| Przekątna ekranu: | 24" |
| Typ matrycy: | LED, IPS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Czas reakcji: | 5 ms |
| Złącza: | 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x VGA, 4x USB 3.0 |
| Wymiary: | 538 x 496 x 180 mm |
| Waga: | 5,6 kg |
| Kolor: | Czarny |
| Głośniki: | Nie |
| Regulacja: | PIVOT, Regulacja nachylenia, Regulacja obrotu, Regulacja wysokości |
| VESA: | 100 x 100 |
| Dane producenta: | Dell, Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, Polska, 225795999 |
| Podmiot odpowiedzialny: | Dell Sp. z o.o., Inflancka 4A, 00-189 Warszawa, Polska, info@dell.com, 225795999 |
