Zobacz także
Laptop poleasingowy Apple MacBook Pro 18,1 16" 3456x2234 APPLE M1 PRO 32GB RAM 1TB SSD MAC OS QWERTY US BKLT (gwarancja 6 miesięcy)
Laptop poleasingowy Dell Latitude 5431 14" HD i5-1250P 16GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Laptop poleasingowy Dell Latitude 5431 14" HD i5-1250P 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Laptop poleasingowy Dell Latitude 5510 15,6" FHD i5-10210U 16GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Laptop poleasingowy Dell Latitude 5510 15,6" FHD i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Laptop poleasingowy Dell Latitude 7390 13,3" FHD Dotyk i5-8350U 8GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Opis produktu
Cechy
| Stan: | Poleasingowy (klasa A) |
| Model: | Elite X2 G8 |
| Przekątna ekranu: | 13" |
| Rozdzielczość matrycy: | 1920x1280 |
| Powłoka matrycy: | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Seria procesora: | Intel Core i5 |
| Model procesora: | i5-1135G7 |
| Taktowanie bazowe procesora: | 2,4 GHz |
| Taktowanie procesora w trybie turbo: | 4,2 GHz |
| Liczba rdzeni: | 4 |
| Liczba wątków: | 8 |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| Ilość slotów RAM: | Brak |
| Ilość wolnych slotów RAM: | Brak |
| Typ dysku: | SSD |
| Pojemność dysku: | 256 GB |
| Karta graficzna: | Zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej: | współdzielona |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro COA |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Wyjścia video: | Brak |
| Komunikacja: | Bluetooth, WiFi |
| Złącza USB 3.0 Typ C: | 3 |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Układ klawiatury: | QWERTY |
| Kamera internetowa: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Podmiot odpowiedzialny: | HP Inc Polska Sp. z o.o., Szturmowa 2a, 02-678 Warszawa, Polska, support@hp.com |
