Zobacz także
Laptop poleasingowy Dell Latitude 5431 14" HD i5-1250P 16GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Laptop poleasingowy Dell Latitude 5431 14" HD i5-1250P 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Laptop poleasingowy Dell Latitude 5510 15,6" FHD i5-10210U 16GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Laptop poleasingowy Dell Latitude 5510 15,6" FHD i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Laptop poleasingowy Dell Latitude 7390 13,3" FHD Dotyk i5-8350U 8GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Laptop poleasingowy Dell Latitude 7390 13,3" FHD Dotyk i5-8350U 8GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA QWERTY
Opis produktu
Cechy
| Stan: | Poleasingowy (klasa A) |
| Model: | MacBook Pro 18,1 |
| Przekątna ekranu: | 16" |
| Rozdzielczość matrycy: | 3456 x 2234 |
| Powłoka matrycy: | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Seria procesora: | APPLE M1 |
| Model procesora: | APPLE M1 PRO |
| Taktowanie bazowe procesora: | 3,2 GHz |
| Liczba rdzeni: | 10 |
| Pamięć RAM: | 32 GB |
| Typ dysku: | SSD |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Karta graficzna: | Apple M1 Pro GPU |
| Pamięć karty graficznej: | współdzielona |
| System operacyjny: | Mac OS |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Wyjścia video: | HDMI |
| Komunikacja: | Bluetooth, WiFi |
| Złącza USB 3.0 Typ C: | 3 |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Układ klawiatury: | QWERTY US |
| Kamera internetowa: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
