Zobacz także
Laptop poleasingowy Apple MacBook Pro 18,1 16" 3456x2234 APPLE M1 PRO 32GB RAM 1TB SSD MAC OS QWERTY US BKLT (gwarancja 6 miesięcy)
Laptop poleasingowy Dell Latitude 5431 14" HD i5-1250P 16GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Laptop poleasingowy Dell Latitude 5431 14" HD i5-1250P 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Laptop poleasingowy Dell Latitude 5510 15,6" FHD i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Laptop poleasingowy Dell Latitude 5520 15,6" FHD i5-1145G7 16GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Laptop poleasingowy Dell Latitude 7420 14" FHD i7-1185G7 16GB RAM 512GB SSD Modem LTE Windows 11 Pro COA QWERTY BKLT
Opis produktu
Cechy
Powiązane
| Stan: | Poleasingowy (klasa A) |
| Model: | Latitude 7230 Rugged |
| Przekątna ekranu: | 12" |
| Rozdzielczość matrycy: | FHD+ (1920x1200) |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Model procesora: | i5-1240U |
| Taktowanie bazowe procesora: | 3,3 GHz |
| Taktowanie procesora w trybie turbo: | 4,4 GHz |
| Liczba rdzeni: | 10 |
| Liczba wątków: | 12 |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| Ilość slotów RAM: | Brak |
| Ilość wolnych slotów RAM: | Brak |
| Typ dysku: | HDD |
| Pojemność dysku: | 256 GB |
| Karta graficzna: | Zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej: | współdzielona |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro COA |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Wyjścia video: | Brak |
| Komunikacja: | Bluetooth, WiFi |
| Złącza USB 3.0: | 2 |
| Złącza USB 3.0 Typ C: | 2 |
| Kamera internetowa: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Dane producenta: | Dell, Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, Polska, 225795999 |
| Podmiot odpowiedzialny: | Dell Sp. z o.o., Inflancka 4A, 00-189 Warszawa, Polska, info@dell.com, 225795999 |
