Zobacz także
Laptop poleasingowy Apple M1 Air A2337 13,3" 2560x1600 M1 16GB RAM 256GB SSD Mac OSX QWERTY US BKLT
Laptop poleasingowy Apple MacBook Pro 18,1 16" 3456x2234 APPLE M1 PRO 32GB RAM 1TB SSD MAC OS QWERTY US BKLT (gwarancja 6 miesięcy)
Laptop poleasingowy Dell Latitude 5431 14" HD i5-1250P 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Laptop poleasingowy Dell Latitude 5510 15,6" FHD i5-10210U 16GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Laptop poleasingowy Dell Latitude 5510 15,6" FHD i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Laptop poleasingowy Dell Latitude 7390 13,3" FHD Dotyk i5-8350U 8GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA BKLT
Opis produktu
Cechy
Powiązane
| Stan: | Poleasingowy (klasa A) |
| Model: | Latitude 5431 |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Rozdzielczość matrycy: | FHD (1920x1080) |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Seria procesora: | Intel Core i5 |
| Model procesora: | i5-1250P |
| Taktowanie bazowe procesora: | 3,3 GHz |
| Taktowanie procesora w trybie turbo: | 4,4 GHz |
| Liczba rdzeni: | 12 |
| Liczba wątków: | 16 |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| Ilość slotów RAM: | 2 |
| Ilość wolnych slotów RAM: | 1 |
| Typ dysku: | SSD |
| Pojemność dysku: | 256 GB |
| Karta graficzna: | Zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej: | współdzielona |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro COA |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Wyjścia video: | HDMI |
| Komunikacja: | Bluetooth, LAN, WiFi |
| Złącza USB 3.0: | 2 |
| Złącza USB 3.0 Typ C: | 2 |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Układ klawiatury: | inny (naklejki spolszczające w zestawie) |
| Kamera internetowa: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Dane producenta: | Dell, Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, Polska, 225795999 |
| Podmiot odpowiedzialny: | Dell Sp. z o.o., Inflancka 4A, 00-189 Warszawa, Polska, info@dell.com, 225795999 |
