Zobacz także
Komputer poleasingowy Dell Optiplex 3090 Ultra i5-1145G7 16GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA
Komputer poleasingowy Dell Optiplex 5090 SFF i5-10500 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Pro COA
Komputer poleasingowy HP ProDesk 400 G5 SFF i5-8500 8GB RAM 256GB SSD DVD-RW Windows 11 Pro COA
Komputer poleasingowy HP ProDesk 600 G2 SFF i5-6500 8GB RAM 256GB SSD Windows 10 Home COA
Komputer poleasingowy HP ProDesk 600 G6 MT i5-10500 8GB RAM 512GB SSD Windows 11 Pro COA
Komputer Poleasingowy HP Workstation Z2 G5 Tower i7-10700K 32GB RAM 512GB SSD QUADRO RTX 4000 Windows 11 Pro COA
Opis produktu
Cechy
Powiązane
| Stan: | Poleasingowy (klasa A) |
| Model: | Workstation Z2 G8 |
| Typ obudowy: | Tower |
| Seria procesora: | Intel Core i9 |
| Model procesora: | i9-11900K |
| Taktowanie bazowe procesora: | 3,5 GHz |
| Taktowanie procesora w trybie turbo: | 5,3 GHz |
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Liczba wątków: | 16 |
| Pamięć RAM: | 32 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| Typ dysku: | SSD |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Karta graficzna: | NVIDIA RTX 3080 |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro COA |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Wyjścia video: | DisplayPort, HDMI |
| Komunikacja: | LAN |
| Złącza USB 2.0: | 3 |
| Złącza USB 3.0: | 7 |
| Podmiot odpowiedzialny: | HP Inc Polska Sp. z o.o., Szturmowa 2a, 02-678 Warszawa, Polska, support@hp.com |
