Zobacz także
Komputer poleasingowy Dell Optiplex 3090 Ultra i5-1145G7 16GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA
Komputer poleasingowy Dell Optiplex 5090 SFF i5-10500 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Pro COA
Komputer poleasingowy HP ProDesk 600 G2 SFF i5-6500 8GB RAM 256GB SSD Windows 10 Home COA
Komputer poleasingowy HP ProDesk 600 G6 MT i5-10500 8GB RAM 512GB SSD Windows 11 Pro COA
Komputer Poleasingowy HP Workstation Z2 G5 Tower i7-10700K 32GB RAM 512GB SSD QUADRO RTX 4000 Windows 11 Pro COA
Stacja robocza poleasingowa Dell Precision 5820 Tower Xeon W-2123 32GB RAM 512GB SSD Quadro P4000 Windows 11 Pro COA for Workstation
Opis produktu
Cechy
Powiązane
| Stan: | Poleasingowy (klasa A) |
| Model: | ProDesk 400 G5 |
| Typ obudowy: | SFF |
| Seria procesora: | Intel Core i5 |
| Model procesora: | i5-8500 |
| Taktowanie bazowe procesora: | 3,0 GHz |
| Taktowanie procesora w trybie turbo: | 4,1 GHz |
| Liczba rdzeni: | 6 |
| Liczba wątków: | 6 |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| Typ dysku: | SSD |
| Pojemność dysku: | 256 GB |
| Złącze dysku: | M.2 |
| Karta graficzna: | Zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej: | współdzielona |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro COA |
| Napęd optyczny: | Tak |
| Wyjścia video: | DisplayPort, VGA |
| Komunikacja: | LAN |
| Złącza USB 2.0: | 4 |
| Złącza USB 3.0: | 4 |
| Podmiot odpowiedzialny: | HP Inc Polska Sp. z o.o., Szturmowa 2a, 02-678 Warszawa, Polska, support@hp.com |
