Zobacz także
Komputer poleasingowy Dell Optiplex 3090 Ultra i5-1145G7 16GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro COA
Komputer poleasingowy Dell Optiplex 5090 SFF i5-10500 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Pro COA
Komputer poleasingowy HP ProDesk 400 G5 SFF i5-8500 8GB RAM 256GB SSD DVD-RW Windows 11 Pro COA
Komputer poleasingowy HP ProDesk 600 G2 SFF i5-6500 8GB RAM 256GB SSD Windows 10 Home COA
Komputer poleasingowy HP ProDesk 600 G6 MT i5-10500 8GB RAM 512GB SSD Windows 11 Pro COA
Komputer Poleasingowy HP Workstation Z2 G5 Tower i7-10700K 32GB RAM 512GB SSD QUADRO RTX 4000 Windows 11 Pro COA
Opis produktu
Cechy
Powiązane
| Stan: | Poleasingowy (klasa A) |
| Model: | Precision 5820 |
| Typ obudowy: | Tower |
| Seria procesora: | Intel Xeon |
| Model procesora: | W-2123 |
| Taktowanie bazowe procesora: | 3,6 GHz |
| Taktowanie procesora w trybie turbo: | 3,9 GHz |
| Liczba rdzeni: | 4 |
| Liczba wątków: | 8 |
| Pamięć RAM: | 32 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| Typ dysku: | SSD |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA Quadro P4000 |
| Pamięć karty graficznej: | 8 GB |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro COA |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Wyjścia video: | DisplayPort |
| Komunikacja: | LAN |
| Złącza USB 3.0: | 8 |
| Złącza USB 3.0 Typu C: | 2 |
| Dane producenta: | Dell, Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, Polska, 225795999 |
| Podmiot odpowiedzialny: | Dell Sp. z o.o., Inflancka 4A, 00-189 Warszawa, Polska, info@dell.com, 225795999 |
