Zobacz także
DEFENDER GŁOŚNIKI PC J3 2.0 6W LED USB CZARNE 65963
Głośniki Creative Labs Pebble 2.0 USB czarne 51MF1680AA000
Głośniki Creative Labs Pebble V2 2.0 USB-C Czarne 51MF1695AA000
Głośniki Creative Pebble V3 USB-C czarne 51MF1700AA000
Głośniki Genesis Helium 200 2.0 NCS-1305
Audiocore Głośniki komputerowe 8W USB AC860
Opis produktu
Cechy
| Typ zestawu: | 2.0 |
| Kolor: | Brązowy |
| Moc RMS: | 6 W |
| Min. pasmo przenoszenia: | 160 Hz |
| Max. pasmo przenoszenia: | 18000 Hz |
| Pilot: | Nie |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Komunikacja Bluetooth: | Nie |
| Wejścia RCA: | Nie |
| Wejście koaksjalne: | Nie |
| Wejście liniowe: | Nie |
| Wejście optyczne: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Dane producenta: | Genius, No. 492, Sec. 5, Chongxin Rd., Sanchong District, 24160 New Taipei City, Tajwan, nsd@geniusnet.com.tw |
