Zobacz także
Opis produktu
Cechy
| Typ zestawu: | 2.0 |
| Kolor: | Czarny |
| Moc RMS: | 20 W |
| Min. pasmo przenoszenia: | 20 Hz |
| Max. pasmo przenoszenia: | 20000 Hz |
| Pilot: | Nie |
| Zasilanie USB: | Nie |
| Komunikacja Bluetooth: | Nie |
| Wejścia RCA: | Nie |
| Wejście koaksjalne: | Nie |
| Wejście liniowe: | Nie |
| Wejście optyczne: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Podmiot odpowiedzialny: | Impakt S.A., Stanisława Lema 16, 62-050 Mosina, Polska, product@impakt.com.pl |
