DSK- Dobry Sklep Komputerowy

Cenimy specjalistyczną wiedzę i profesjonalizm ...
Dlatego Dobry Sklep Komputerowy to zrzeszenie najlepszych fachowców w swojej dziedzinie. DSK to nowo rozwijająca się specjalistyczna sieć sprzedaży detalicznej oferująca produkty elektroniki użytkowej: komputery, smartfony, tablety, sprzęt fotograficzny oraz szeroko pojęte produkty branży RTV. Nasz zespół tworzą profesjonaliści i pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w branży IT, nasze punkty sprzedaży to sklepy, które na rynku są od kilku do nawet kilkudziesięciu lat... Zespół profesjonalistów w swoim fachu w myśl hasła „Tworzymy lepszą, tańszą przyszłość” dba o satysfakcję Klientów oferując im nowoczesne produkty oraz pakiet udogodnień w możliwie najlepszych cenach na rynku. Dzięki takim możliwością jak zakup w korzystnych ratach, ubezpieczeniem produktów czy odbiór towaru w wielu placówkach w całym kraju dają Tobie drogi Kliencie poczucie swobody wyboru, a nasz zespół służy dobrą radą i wiedzą zawsze z korzyścią dla Ciebie.


Rozwijamy sieć na obszarze całej Polski - do końca pierwszego kwartału 2015 roku damy Państwu minimum 50 punktów DSK w całym kraju, a dzięki nowoczesnym projektom e-commerce powstanie przyjazny sklep internetowy z opcja odbioru przesyłki w wskazanym punkcie.

 

Sprawdź aktualne promocje i dowiedz się więcej na http://e-dsk.pl/

 

Partnerów chcących przystąpić do programu DSK prosimy o kontakt z działem handlowym.

„Dotacje na innowacje - inwestujemy w Waszą przyszłość”
Projekt „Wdrożenie systemu B2B do automatyzacji współpracy z klientami i dostawcami hurtowni komputerowej” jest współfinansowany
ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B