Dostawa - informacje
Firma Hardware Storm dostarcza towar za pośrednictwem firmy spedycyjnej UPS. Zamówienia złożone i potwierdzone do godz. 15:30 realizowane są w tym samym dniu roboczym, a UPS w większości przypadków dostarcza towar w kolejnym dniu roboczym. Termin dostawy zależny jest od miejsca docelowego zgodnie z zasadami obowiązującymi w UPS.
 
Jeżeli nie możecie Państwo odebrać przesyłki w tym terminie prosimy o zaznaczenie w uwagach dogodnego dnia i preferowanej godziny odbioru przesyłki. W razie niezastania adresata pod wskazanym adresem UPS zostawia stosowae awizo. Na jego podstawie można odebrać towar z najbliższej terenowej bazy UPS (wskazanej na blankiecie awizo).
 
W zależności od kwoty netto, na która opiewa zamówienie, oraz miejsca dostarczenia przesyłki opłaty wynoszą:
 
wysylki
 
Cennik ten dotyczy zamówień od partnerów handlowych przy opcji kompletacji (wysyłki z magazynu lokalnego). W wypadku wysyłki bezpośredniej z magazynu dostawców koszty transportu będą zgodne z kosztami które wygeneruje system B2B.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian zasad opłat za dostarczanie towarów w przyszłości.

 

Ceny nie zawierają podatku VAT w wysokości 23%.
 
 

„Dotacje na innowacje - inwestujemy w Waszą przyszłość”
Projekt „Wdrożenie systemu B2B do automatyzacji współpracy z klientami i dostawcami hurtowni komputerowej” jest współfinansowany
ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B